Tallinna Vanasadama D-terminal muutub rohelisemaks.

d-terminal_naps_900

Naps paigaldas 2020 kevadel Nordecon AS-i D-terminali hoone kompleksse rekonstrueerimis- ja laiendamisprojekti raames katusele päikesepargi koguvõimsusega 68kW.

“Meil on hea meel olla koos oma kauaaegse partneri Nordeconiga osaline Tallinna Sadama D-terminali suuremahulises rekonstrueerimisprojektis, anda ühele Eesti tähtsaimale reisiterminalile võimaluse kasutada päikeseenergiat reisilaevade igapäevaseks funktsioneerimiseks ja vähendada seeläbi elektrienergiale tehtavaid kulutusi. Paigaldatud päiksepaneelide garantii on 25 aastat, tehes uue päikeseenergiajaama heaks pikaajaliseks investeeringuks,” rääkis projektist Naps Solar Eesti tegevjuht Ander Pukk.d-terminal_naps4_900

Tallinna Vanasadam on Eesti suurim turismivärav ja üks tihedama liiklusega reisisadamaid terves regioonis ning Reisiterminal D selle suurim reisiterminal. Sadam teenindab nii regulaarseid liinilaevu, kruiisilaevu kui ka jahte. Vanasadama D-terminali läbib igal aastal üle 6 miljoni reisija.

Sadama arendusplaanid on suuresti seotud linnakeskkonna loomise ja sellega seotud kinnisvaraarendusega, milles põhirõhk on sadama ühendamisel linnaga.

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: