Schletter ja Naps sõlmisid koostööleppe

Naps ja Schletter, üks maailma juhtivaid päikesepaneelide kinnitussüsteemide tootjaid, sõlmisid koostööleppe.

Senise koostöö krooniks saanud leping tihendab veelgi kahe ettevõtte suhteid. Kokkuleppe kohaselt saab Naps Schletteri toodete ametliku müügi- ja distributsiooniõiguse Baltimaades ja Soomes. Toodete parema kättesaadavuse huvides suurendab Naps olemasolevaid laoseise nii Eestis kui ka Soomes.

“Schletter on meie jaoks parim võimalik partner. Oleme mõlemad pikajaliselt omal alal tegutsenud ning mõistame suurepäraselt päikeseenergiasüsteemide käitumist pikas plaanis kogu oma eluea jooksul. Hea on teada, et jagame samu vaateid kvaliteedi ja äritavade osas. Meie senine kogemus eelmise sajandi üheksakümnendatest alates on ikka ja jälle näidanud Schletteri toodete kõrget tehnilist taset. Enamik konkureerivaid tooteid kahjuks ei küündi isegi mitte lähedale.” kommenteerib lepet Naps Solar Estonia juhataja Ander Pukk.

Schletter on turul olnud üle 30 aasta. Umbes 8% kogu maailmas toodetud paneelidest on kinnitatud Schletteri toodetega. Firmas on üle 1300 töötaja, käive on 300 milj €, müügivõrgustik on globaalne. Tehased paiknevad muuhulgas USA-s, Kanadas, Lõuna-Aafrikas ja Hiinas.

http://ghp.schletter.eu/EN/index.php?zip=&country_iso=EE&searchradius=100

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: