Naps järelmaks – kui soovid tasuda osade kaupa

Kuigi päikeseenergia eest aitavad tasuda riiklikud toetused, Eleringi taastuvenergiatoetus ja mitmed investeeringutoetused, pakub Naps Solar Estonia OÜ alates aprillist 2020 kliendile ka järelmaksu võimalust.

Naps järelmaks on kindlasti kõige kiirem ja mugavam kauba eest tasumise viis, kus ostusumma jagatakse osadeks ning paindliku makseviisiga tasudes ei pea muretsema üle jõu käivate kulutuste pärast.
Järelmaksu vormistamine on lihtne: klienditeenindus edastab järelmaksulingi, kus saab valida endale sobiva perioodi, igakuise osamakse suuruse ning digiallkirjastada mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.
Naps Solar Estonia järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada kliendil tema poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Naps Solar Estonia järelmaksu pakkujaks on ESTO AS.

Järelmaksu tavatingimused on järgmised:
• Aastane intress 9,90%
• Lepingutasu alates 0 eurot
• Periood kuni 4 aastat

Naps Solar Estonia järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Naps Solar Estonia järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Võta meiega ühendust info@napssolar.ee ja leiame koos Sinu soovidele ja võimalustele vastava rahastuse lahenduse.

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: