Erisüsteemid

Meie ekspertiis ulatub traditsioonilistest päikeseenergia lahendustest kaugemale.

Töötame välja ja paigaldame Sinu ärivajadustele vastava erilahenduse kuhu iganes.

Telekomisüsteemid

Naps-i päikeseenergia telekomilahendus sobib hästi kõrvalisse asukohta, kus puudub ligipääs üldisele ülekandevõrgule. Vastupidavad materjalid tagavad elektriga varustatuse ka kõige nõudlikumades ilmastikuoludes. Sulle sobivaima päikesesüsteemi rajamisel võtame arvesse seadmestiku asukohta, selle energiakulu ja tarbimisprofiili.

Oleme päikeseenergial töötavaid telekomi toitesüsteeme paigaldanud nii Mongoolia steppidesse, kaugesse Etioopiasse kui ka lumisele Lapimaale.

Ohutulede süsteem

Naps-i päikeseenergial, päikesepaneelidel töötav ohutulede süsteem on töökindel ja energiasäästlik lahendus tornidele, sildadele, korstnatele jm kõrgetele rajatistele. Meie süsteemid vastavad kõrgetele ehitusstandarditele ja toimivad ilma regulaarse hoolduseta ka kõige karmimates tingimustes.

Naps-i päikeseenergial plinkivaid ohutulesid leiab mitmest maailma lennujaamast ja kõrgepingeliinidelt.

Lisainfo saamiseks võta meiega julgelt ühendust.


  Nafta ja gaas

  Läbi inimtühjade alade kulgevad toornafta ja maagaasi torustikud vajavad katoodkaitset, mis takistab korrodeerumist ning võimaldab kaugmonitooringut. Sellistes piirkondades on elektri saamine tavapärasel moel väga kallis. Naps-i päikeseenergia süsteem pakub Sulle kaugete katoodkaitsejaamade elektriga varustamiseks töökindla lahenduse.

  Katoodkaitsesüsteeme oleme paigaldanud näiteks Liibüas Wafa-Mellitah gaasitorustikele, aga ka teistele samas piirkonnas asuvaile torustikele.

  Tänavalambid

  Naps-i päikeseenergial töötavad LED-tänavavalgustuse süsteemid sobivad suurepäraselt nähtavuse ja turvalisuse parandamiseks nii avalikel kui ka kõrvalistel aladel. Kauakestvad akud on täielikult hooldevabad ning tagavad toitesüsteemi pika eluea.

  Päikeseenergial töötavad valgustid sobivad kasutamiseks näiteks lõunamaises kliimas, kus elektrivõrk sageli täiesti puudub.

  Naps pakub Sulle täislahendust alates süsteemi projekteerimisest kuni paigalduse ja garantiini.

  1

  Nõustame:milline lahendus vastab Sinu projekti energiavajadusele ja on kõige otstarbekam.

  2

  Planeerime:kuidas süsteem Sinu objektile paigaldada – töötame välja tõhusaima lahenduse.

  3

  Toodame:kõik Naps-i päikesepaneelid valmivad meie tootmishoones Tallinna külje all Saku vallas. Oleme väga paindlikud ja toodame paneele eritellimusena Sulle vajalikus koguses.

  4

  Paigaldame:oleme paigaldanud päikesepaneele alates aastast 1981. Meie lahendused vastavad konkreetsetele nõuetele.

  5

  Anname garantii:vastutame oma lubaduste eest. Paigaldusel on garantii vähemalt 2 aastat, inverteritel 5 ja paneelidel 10 aastat. Võimsusgarantii kestab tootest olenevalt 25 või 30 aastat.

  Sinu vajadustele vastava lahenduse hinna teadasaamiseks võta meiega julgelt ühendust.


   Võid kindel olla, et oleme
   Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

   Vaata miks
   Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: