Akud

Akud - salvesta oma päevane päikeseenergia akusse õhtuse põhitarbimise ajal kasutamiseks ja teeni raha.

 

  • Naps Solar Estonia koduaku süsteem on lahendus elektrienergia salvestamiseks ning elektritarbimise juhtimiseks ja monitoorimiseks.
  • Erakliendi põhitarbimine toimub üldjuhul õhtuti, mil päikest enam ei paista. Kui paneelidel pole akut, kuhu kogutud energia salvestada, siis müüakse üle jääv ja mitte kasutatud energia võrku tagasi. Mida rohkem aga oma kogutud energiat ise kasutada saab, seda kasulikum.
  • Aku saad lisada oma päikesepaneelidele ka hiljem. Selleks aga soeta juba paneelide paigaldusel inverter, mis tulevikus lisatava akuga sobituks. Naps pakub sellist inverterit, millele saab kas kohe või tulevikus mõistlike kuludega aku juurde lisada.
  • Pakume klientidele kõrge kvaliteediga BYD akusid. Huvi korral uuri kindlasti lähemalt.

BYD

Hiina päritolu BYD akud on Euroopas turuosa poolest kolmandal positsioonil. Kostali inverter (PLENTICORE plus 5.5) koos BYD akudega (BYD Battery-Box H11.5 ) on Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin poolt läbiviidud uuringu kohaselt kõige effektiivsemaks akusüsteemiks juba teist aastat järjest. Hindamisel on kasutatud süsteemi jõudluse indeksit (System Performance Index -SPI), mis antud BYD’i ja Kostali koostöö puhul on 91.4%.
Lisaks on BYD aku hõivanud ka antud efektiivseima akusüsteemi testi TOP3-s ka kolmanda koha – PLENTICORE plus 5.5 koos BYD Battery-Box H6.4 – mille SPI on 90.3%.

Lae alla BYD-i tooteleht
Lae alla Plenticore Plus infoleht

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: